Haber Detayı
25 Eylül 2020 - Cuma 19:55
 
GEBZE TİCARET ODASI KAMPANYA BAŞLATTI
Güncel Haberi


KOCAELİ HABERİ Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler koronavirüs ile mücadele dolayısı ile öğrencilerin uzaktan eğitim ile yüzyüze gelebilmesi için ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere tablet bilgisayar kampanyasaı başlattı..

İŞTE NAİL ÇİLER'İN GTO ÜYELERİNE YAPTIĞI O ÇAĞRI MEKTUBU

Değerli Üyelerimiz;

Eğitime sağladığımız her destek, geleceğimizi yeşerten bir tohumdur. Ülkemizin teminatı ve umudu çocuklarımızı da en iyi şartlarda geleceğe taşımak hepimizin görevidir.

Gebze Ticaret Odası olarak bu düşünceler doğrultusunda öğrencilerimize desteklerimizi sürdürüyor, onların eğitim süreçlerinde yanlarında olma gayretiyle çalışıyoruz. İçerisinde bulunduğumuz süreç dolayısıyla çocuklarımız bu yıl eğitim-öğretim yılına farklı bir başlangıç yaptılar. Bizler de; “Uzaktan Eğitim” dediğimiz kavram ile karşı karşıya kaldığımız bu dönemde, erişim imkanı bulamayan çocuklarımızın önemli bir eksikliği olan tablet ihtiyacını karşılama düşüncesiyle “Bir Tablet de Senden” kampanyamızı başlattık.

Siz değerli üyelerimizin desteğini yakından hissedeceğimize olan sonsuz inancımızla, hep birlikte el ele vererek daha çok çocuğumuza erişim imkanı sağlayacağımızı biliyoruz. Yapacağınız bağışlarla daha fazla sayıda tableti daha fazla öğrencimize ulaştıracak, onlara önemli bir katkı sağlamış olacağız.

Geleceğin en iyi bilim insanlarının, mühendislerinin, sanatçılarının, özetle; eğitimli insan kaynağının yetiştirilmesi için bir adım da sizden olsun!

Tüm üyelerimizi uzaktan eğitime erişim imkanı bulamayan öğrencilerimize destek olmaya davet ediyor, sağlıklı günler diliyoruz…

Kampanyamıza destek olmak için lütfen tıklayınız
https://www.gebzeto.org.tr/tablet-kampanyasi/

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: GEBZE, TİCARET, ODASI, KAMPANYA, BAŞLATTI,
Haber Videosu
Yazarlar
Sayfalar
Arşiv
Haber Yazılımı