Haber Detayı
07 Ekim 2020 - Çarşamba 10:49
 
KARAMÜRSELLİ İŞ ADAMLARI KASİD'İ KURUYOR
Haberi


KOCAELİ HABERi Karamürsel Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği KASiD Kuruluş Öncesi 2.Toplantısını Gerçekleştirdi.

Karamürsel'e güzel hizmetler vermek amacı ile kurulması planlanan ve öncülüğünü Karamürsel Sepetçisi M. Ali Koygun ile İşadamı Semih Konuş'un yaptığı Karamürsel Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği KASiD kuruluş öncesi 2.toplantısını 06 Ekim 2020 Salı günü İstanbul'da gerçekleştirdi..

Karamürsel Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği KASiD in kurulmasına öncülük eden Karamürsel Sepetçisi M.Ali Koygun ile İşadamı Semih Konuş'tan edinilen bilgilere göre gerçekleştirilen yemekli toplantıya, Turusan BAĞCI/NEF Yön.Kur. Üyesi, Coşkun AYDEMİR/Pro ITS A.Ş.Yön. Kur.Bşk., Celal OKTAY/Fastad Genel Müdürü, Hakan YAZICI/Granart Yön. Kur. Bşk., Celal ÖZEL/Yabeltaş ve Personel A.Ş Yön. Kur. Bşk., Yıldıray GÖKKAYA/EMY Medya Yön. Kur. Bşk., Tümay GÖKKAYA/BMT Yapı Yön. Kur. Bşk., Nadir ÖZKILINÇ /Nadiroil Akaryakıt A.Ş Yön. Kur. Bşk., Orkun ÖZGENCİL/DCD Enerji Yön. Kur. Bşk., Serhat YILDIZ/Mali Müşavir, Hayrettin GÜNDÜZ/Diş Doktoru, Ömer ÖZDEMIR/Ülke A.Ş. Genel Müdür, Bekir SARI/Besa Elektrik A.Ş Yön. Kur. Bşk., Av.Levent Erdoğan katılım sağladı.

​Toplantıda Karamürsel Sanayici ve İş İnsanları Derneği KASiD'in kurulması ve yapacağı çalışmalar ile ilgili çeşitli projelerin görüşüldüğü bilgisine ulaşıldı.
karamurselaktifhaber.com
Kaynak: Editör:
 
Etiketler: KARAMÜRSELLİ, İŞ, ADAMLARI, KASİD'İ, KURUYOR,
Haber Videosu
Yazarlar
En Çok Okunanlar
Kocaeli Nöbetçi Eczaneleri
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Arşiv
Haber Yazılımı