Haber Detayı
20 Nisan 2021 - Salı 13:03
 
KOCAELİ SANAYİ ODASI'NDAN ENERJİ HAMLESİ
Haberi


Kocaeli Sanayi Odası resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada “Enerji Yönetimi, Yasal Zorunluluklar, Termodinamik Kayıplar, Yalıtım ve Enerji Yönetimi Proje Basamakları” Eğitimi için bir organizasyon düzenlediğini duyurdu. İşte o açıklama:

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) bünyesinde yürümekte olduğumuz AB destekli “Enerji Verimliliği Konusunda Firmaları Desteklemek için Yeni Bir Hizmet Modeli Geliştirmesi” başlıklı projemiz kapsamında KOBİ ölçeğindeki işletmeleri enerji yönetimi konusunda desteklemek amacıyla  online olarak eğitmenler Nevin Savran ve Cemil Sevinç sunumlarıyla “Enerji Yönetimi, Yasal Zorunluluklar, Termodinamik Kayıplar, Yalıtım ve Enerji Yönetimi Proje Basamakları”  konulu eğitim organizasyonu düzenlenmiştir.

Eğitim kapsamında Enerji yönetimi  tanımı, Enerji Yasal Zorunluluklar , ISO 50001:2018 Enerji Yönetim Sistemi Standardı, Termodinamik kayıplar ve Yalıtım ve Kuruluşlarda Enerji yönetimi proje basamakları konularında bilgilendirmelerde bulunulmuştur. Eğitim yoğun katılımla gerçekleştiriliştir.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: KOCAELİ, SANAYİ, ODASI'NDAN, , ENERJİ, HAMLESİ,
Haber Videosu
Yazarlar
En Çok Okunanlar
Kocaeli Nöbetçi Eczaneleri
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Arşiv
Haber Yazılımı