Haber Detayı
28 Haziran 2019 - Cuma 13:18
 
KOCAELİ TİCARET ODASI SANAYİCİSİNİN YANINDA
Odalar Haberi


Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut ve beraberindeki Oda heyeti, Pirelli Marka Endüstriyel ve Ticari Lastiklerin Lisanslı Üreticisi Prometeon Turkey Fabrika Direktörlüğü görevine getirilen Bahadır Özer’i ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi. öğrencilerin staj ve okul sonrası iş bulmaları noktasında işbirliğine hazır olduklarını belirtti

KOTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Hüseyin Gezer ve Volkan Yılmaz, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Yönetim Kurulu Üyeleri; Mehmet Akif Şen, İbrahim Atalay, Yusuf Ziya Uludüz ve Yusuf Erenkaya’nın da yer aldığı ziyarette konuşan KOTO Başkanı Necmi Bulut, Prometeon Grubu’nda dünya çapında üst düzey göreve atanan, geçmiş dönem Pirelli Prometeon Fabrika Direktörü Hakan Yalnız’ın başarısıyla gurur duyduklarını belirterek, “Kocaeli’de sadece lastik üretimi ve ihracatı değil üst düzey yönetici yetişmesi ve ihracatı da büyük önem taşıyor” dedi.

KOTO’NUN OKULU İLE İŞBİRLİĞİ

Ziyarette, KOTO AOSB Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrenim gören öğrencilerin staj ve okul sonrası iş bulmaları noktasında da işbirliği yapmaya hazır olduklarını belirten Bulut, “Kocaeli’deki sanayi kuruluşlarıyla ara eleman yetiştirilmesi konusunda işbirliği ve ortak proje geliştirme çalışmalarımız artarak devam edecek. Günümüz teknolojisinde mesleki eğitim gören öğrencilerimiz, sizlerin ve kentimiz iş dünyasının beklentilerine cevap verebilecek yetkinlikteler. İşbirliklerimiz hem öğrencilerimizin yetkinliklerini pekiştirecek sizlerin de ara eleman ihtiyacına çözüm sunacaktır” dedi. Prometeon Fabrika Direktörü Bahadır Özer, KOTO Başkanı Necmi Bulut ve Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, yeni yatırımlarla ilgili bilgi verdi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: KOCAELİ, TİCARET, ODASI, SANAYİCİSİNİN, YANINDA,
Haber Videosu
Öne Çıkanlar
Yazarlar
Kocaeli Nöbetçi Eczaneleri
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Arşiv
Haber Yazılımı