Haber Detayı
15 Aralık 2019 - Pazar 18:13
 
O TOPLANTIYA KOCAELİ'DEN MUSTAFA TÜRKER KATILDI
Haberi


OSBÜK Yönetim Kurulu ve Yüksek Koordinasyon Kurulu Üyeleri, OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü başkanlığında ortak bir toplantı yaptı. Kocaeli-Dilovası OSB Başkanı Mustafa Türkeri'n de katıldığı Konya Organize Sanayi Bölgesi’ndeki toplantıda, OSBÜK’ün son dönemde yaptığı ve yapacağı çalışmalarla ilgili istişareler gerçekleştirildi.


Toplantının açılışında konuşan Konya OSB ve OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü, OSBÜK’ün mottosunun sürdürülebilir sanayi üretimi olduğunu, OSBÜK olarak tüm çalışmalarının merkezine bunu koyduklarını söyledi. Konuşmasında organize sanayi bölgelerinin Türkiye’nin İtalya ile Çin arasındaki en büyük sanayi ülkelerinden birisi olmasına büyük katkı verdiğini, ancak Türkiye’nin önünde alınacak daha çok yol olduğunu ifade eden Kütükcü, “Hepimiz aynı havayı soluyor, aynı topraklarda alın teri dökerek çalışıyor, üretiyoruz. Onun için OSBÜK olarak ortak akıl geliştirmeyi ve bu doğrultuda çalışmalarımıza yön vermeyi çok önemsiyoruz. Toplantımıza katılan tüm yönetim kurulu üyelerimize ve yüksek koordinasyon kurulu üyelerimize çok teşekkür ediyorum. OSBÜK artık, Türkiye’nin tamamını temsil eden, daha güçlü ve kapsayıcı bir kurum haline geldi” dedi.


OSB BAŞKANLARI VE OSBÜK YÖNETİCİLERİ KATILD

Toplantıya OSBÜK Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Bekir Sütcü, Seyit Ardıç, Yönetim Kurulu Üyeleri Tahir Nursaçan, Erdim Noyan, Ali İhsan Özdoğan, Ali Bahar, Günay Güneş,  Mustafa Türker, Salih Esen, Denetim Kurulu Üyeleri Ömer Ünsal, Sabri Tekli, Yüksek Koordinasyon Kurulu Başkan Yardımcısı Adem Ceylan, Yüksek Koordinasyon Kurulu Üyeleri Hakkı Attaroğlu, Mustafa Yağlı, Onur Ramazan Acar, Metin Saraç, Zülfü Altıntaş, Türker Ateş, Selçuk İskender, Orhan Aydın, Erol Ayhan Tosyalı, Selim Us, Murat Urkuç, OSBÜK Bölge Müdürleri Komisyon Başkanı Vahit Türkyılmaz ile OSBÜK Genel Sekreter Vekili Serkan Ata katıldı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: O, TOPLANTIYA, KOCAELİ'DEN, MUSTAFA, TÜRKER, KATILDI ,
Haber Videosu
Yazarlar
Kocaeli Nöbetçi Eczaneleri
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Arşiv
Haber Yazılımı